İçeriğe geç

Birlikte Dört Yılı Geride Bırakmışız

13 Şubat 2015

İçerik

Hepinize günaydın dostlarım.

“Geçti Bor’un pazarı sür eşeğini Niğde’ye! ” Demişler de ne doğru demişler.

2014 yılı bana oldukça zor günler yaşattı biliyorsunuz, size sıklıkla paylaştım. Sağlık sorunlarından tutun da ev taşınmalar gibi daha bir çok ekstra işle uğraştım. Bunlara bir de iki yıldır yazıp bitirmeye çalı8ştığım bir kitabım var ki, işte o neredeyse zamanımın çoğunu aldı. Daha bir süre de almacak gibi görünüyor. Henüz size kitabımın adı şudur, şu zaman raftadır gibi paylaşımlarda bulunamayacağım ama insan kendini kaptırınca bir şeye bazı şeyler unutuluyormuş. Bunu fark edince yazayım dedim. Bugün 2015 in ilk ekşi maya ve evde ekmek atölyesini yaptığımızla ilgili yazımı yazarken takvime gözüm ilişti ve şu işe bakınız birlikte  dört yılı geride bırakmamızın üzerinden tam iki hafta geçmiş ve ben bunu kutlamayı unutmuşum. Önce sür eşeğini Niğde’ye diyordum, sonra vaz geçtim. Geç de olsa bir kutlamayı hak ettiğimiziz düşündüm.

Her gün katlanarak artan takipçilerimize kucak dolusu sevgi ve teşekkürlerimi gönderiyorum.

Şu yoğun dönemimde yeni tarifler veremediğim için tekrar özür diliyorum. Bilirsiniz ki kopyala yapıştır gibi bir huyum olmadığı için bazen yazmamayı tercih ediyorum. Anlayışınıza bir kez daha teşekkür ederim.

Bu arada  ekmek atölyelerimi haftalık mail sayfasında paylaşan Pınar Kaftancıoğlu’na da bir teşekkür borçluyum.

Bu kadar teşekkürden sonra sizden bir ricam olacak. Gelin bu yıl biraz da sizden tarifler vereyim. Yani kendi özgün tarifinizi yollayın,ben yayınlayayım. İsterseniz bir öyküsü ve fotoğrafı varsa onu da gönderebilirsiniz. Hadi kolları sıvayalım, ne dersiniz… Bana yazmak isterseniz mail adresimiz mutfakpenceremden@gmail.com

Birlikte daha nice yıllara…

Reklam
No comments yet

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: